Vi är Landskapslaget

Alice Johansson
Landskapsarkitekt LAR/MSA

alice@landskapslaget.se
0720 76 33 58

Ameli Hellner
Landskapsarkitekt LAR/MSA

ameli@landskapslaget.se
08-400 278 48

Anders Mårsén
Landskapsarkitekt MSA

anders@landskapslaget.se
08-442 48 39

Anna Ahlstrand Nauclér
Planarkitekt FPR/MSA

anna.a.n@landskapslaget.se
08-525 240 67

Anna Lebisch
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Konstnär

anna.l@landskapslaget.se
08-525 240 54

Anna Squassina
Landskapsarkitekt LAR/MSA

anna@landskapslaget.se
08-400 278 49

Anna Sterner
Anbudsansvarig, Byggnadsantikvarie

anna.s@landskapslaget.se
070-280 19 97

Anna-Stina Bokander
Stadsplanerare FPR/MSA

anna-stina@landskapslaget.se
08-400 278 03

Annelie Landin Lindroos
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Planeringsarkitekt FPR/MSA, Delägare

annelie@landskapslaget.se
08-400 278 40

Annsofi Björkman
Stadsplanerare/Arkitekt MSA

annsofi@landskapslaget.se
08-400 278 07

Bibbi Leine
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

bibbi@landskapslaget.se
08-442 48 27

Carlos Valencia
Arkitekt SAR/MSA

carlos@landskapslaget.se
08-442 48 22

Caroline Mellström
Landskapsarkitekt LAR/MSA

caroline@landskapslaget.se
08-525 240 65

Ellen Sundin
Landskapsarkitekt LAR/MSA

ellen@landskapslaget.se
08-525 240 63

Emily Wade
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

emily@landskapslaget.se
08-442 48 30

Eva-Lotta Wolkert
Landskapsarkitekt LAR/MSA

eva-lotta@landskapslaget.se
08-525 240 61

Felix Brännlund
Landskapsarkitekt LAR/MSA

felix@landskapslaget.se
08-525 240 59

Filippa Dahlin
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Facklig representant

filippa@landskapslaget.se
08-442 48 29

Gunnel Sandestedt
Landskapsarkitekt LAR/MSA

gunnel@landskapslaget.se
08-442 48 37

Heléne Alveus
Redovisningsekonom

helene@landskapslaget.se
08-400 278 17

Ida-Maria Classon Frangos
Stadsplanerare

ida-maria@landskapslaget.se
08-400 278 47

Ingbritt Liljekvist
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Seniorkonsult

ingbritt@landskapslaget.se
08-442 48 28

Johanna Good
Landskapsarkitekt LAR/MSA

johanna@landskapslaget.se
08-525 240 50

Josef Östblom
Landskapsarkitekt

josef@landskapslaget.se
08-400 278 06

Judson Abbott
Landskapsarkitekt LAR/MSA

judson@landskapslaget.se
08-400 278 46

Karin Lekberg
Kulturstrateg med fokus på stadsutveckling och social hållbarhet, Kommunikationsansvarig

karin@landskapslaget.se
08-525 240 69

Lisa Klingwall
Strategisk samhällsplanerare, Landskapsarkitekt LAR/MSA

lisa.k@landskapslaget.se
08-400 278 16

Lisa Mayr
Landskapsarkitekt

lisa@landskapslaget.se
08-400 278 05

Lise Hellström
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

lise@landskapslaget.se
08-442 48 32

Lotta Wersäll
Arkitekt SAR/MSA

lotta@landskapslaget.se
08-400 278 42

Lovisa Kastman
Kommunikatör

lovisa@landskapslaget.se
08-400 278 09

Magdalena Franciskovic
Landskapsarkitekt LAR/MSA

magdalena@landskapslaget.se
08-400 278 41

Maria Wejbro
Landskapsarkitekt LAR/MSA

maria@landskapslaget.se
08-525 240 55

Martin Månsson
Planarkitekt FPR/MSA

martin@landskapslaget.se
08-400 278 08

Max Goldstein
Stadsplanerare/Urban Designer M.A.P

max@landskapslaget.se
08-525 240 53

Mimmi Borselius
Landskapsarkitekt LAR/MSA

mimmi@landskapsarkitekt.se
08-400 278 11

Nada El Kateb
Arkitekt MSA

nada@landskapslaget.se
08-400 278 12

Olivier Vinet
Landskapsarkitekt

olivier@landskapslaget.se
08-525 240 58

Patrik Glansholm
Planarkitekt

patrik@landskapslaget.se
073-996 89 43

Pia Jonsson
Landskapsarkitekt LAR/MSA

pia@landskapslaget.se
08-400 278 44

Samuel Rizk
Stadsplanerare, Arkitekt SAR/MSA

samuel@landskapslaget.se
08-525 240 52

Sara Radinger
Landskapsarkitekt MSA

sara@landskapslaget.se
08-400 278 13

Sergio Maximo
Landskapsarkitekt LAR/MSA

sergio@landskapslaget.se
08-525 240 64

Sofia Carlsson
Planarkitekt, Facklig representant

sofia.c@landskapslaget.se
08-400 278 14

Sofia Sandqvist
Landskapsarkitekt LAR/MSA

sofia@landskapslaget.se
08-442 48 35

Stina Elonsson
Landskapsarkitekt

stina@landskapslaget.se
08-525 240 66

Tomas Saxgård
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Seniorkonsult

tomas@landskapslaget.se
08-442 48 25

Veronika Chertova
Landskapsarkitekt

veronika@landskapslaget.se

Ylva Svärdström
Landskapsarkitekt MSA

ylva@landskapslaget.se
08-442 48 23

Åsa Holmqvist
Landskapsarkitekt LAR/MSA

asa.h@landskapslaget.se
08-400 278 18