Landskapslaget

Stadsbyggnad & landskapsarkitektur

Sv / En

Vi är Landskapslaget

Ulrika Wessman
Ekonomiansvarig

ulrika@landskapslaget.se
08-442 48 21

Ameli Hellner
Landskapsarkitekt LAR/MSA

ameli@landskapslaget.se
08-400 278 48

Anna Gronow
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Facklig representant

anna.g@landskapslaget.se
08-525 240 62

Anna Lebisch
Landskapsarkitekt LAR/MSA

anna.l@landskapslaget.se
08-525 240 54

Anna Squassina
Landskapsarkitekt LAR/MSA

anna@landskapslaget.se
08-400 278 49

Annelie Landin Lindroos
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Planeringsarkitekt FPR/MSA, Delägare

annelie@landskapslaget.se
08-400 278 40

Anders Mårsén
Landskapsarkitekt MSA

anders@landskapslaget.se
08-442 48 39

Bibbi Leine
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

bibbi@landskapslaget.se
08-442 48 27

Caroline Mellström
Landskapsarkitekt

caroline@landskapslaget.se
08-525 240 65

Eirini Farantatou
Arkitekt MSA, Stadsplanerare

eirini@landskapslaget.se
08-525 240 56

Ellen Sundin
Landskapsarkitekt LAR/MSA

ellen@landskapslaget.se
08-525 240 63

Emily Wade
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

emily@landskapslaget.se
08-442 48 30

Eva-Lotta Wolkert
Landskapsarkitekt LAR/MSA

eva-lotta@landskapslaget.se
08-525 240 61

Felix Brännlund
Landskapsarkitekt LAR/MSA

felix@landskapslaget.se
08-525 240 59

Gunnel Sandestedt
Landskapsarkitekt LAR/MSA

gunnel@landskapslaget.se
08-442 48 37

Hanna Skoglund
Landskapsarkitekt LAR/MSA

hanna@landskapslaget.se
08-525 240 57

Ida-Maria Classon Frangos
Stadsplanerare

ida-maria@landskapslaget.se
08-400 27 847

Ingbritt Liljekvist
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Seniorkonsult

ingbritt@landskapslaget.se
08-442 48 28

Johanna Good
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Facklig representant

johanna@landskapslaget.se
08-525 240 50

Judson Abbott
Landskapsarkitekt LAR/MSA

judson@landskapslaget.se
08-400 27 846

Karin Lekberg
Kulturstrateg med fokus på stadsutveckling och social hållbarhet

karin@landskapslaget.se
08- 525 24 069

Lise Hellström
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

lise@landskapslaget.se
08-442 48 32

Lotta Wersäll
Arkitekt SAR/MSA

lotta@landskapslaget.se
08-400 27 842

Ludvig Netré
Arkitekt SAR/MSA

ludvig@landskapslaget.se
08-442 48 33

Magdalena Franciskovic
Landskapsarkitekt LAR/MSA

magdalena@landskapslaget.se
08-400 27 841

Maria Wejbro
Landskapsarkitekt LAR/MSA

maria@landskapslaget.se
08-525 240 55

Max Goldstein
Stadsplanerare/Urban Designer M.A.P

max@landskapslaget.se
08-525 240 53

Mia Lindblad
Stadsplanerare, Arkitekt SAR/MSA

mia@landskapslaget.se
08-442 48 34

Mustafa Sherif
Stadsplanerare

mustafa@landskapslaget.se
08-525 24 066

Olivier Vinet
Landskapsarkitekt

olivier@landskapslaget.se
08-525 240 58

Paola Squassina
Kommunikatör

paola@landskapslaget.se
0706 86 15 45

Pia Jonsson
Landskapsarkitekt LAR/MSA

pia@landskapslaget.se
08-400 278 44

Ronny Brox
Landskapsarkitekt LAR/MSA

ronny@landskapslaget.se
08-442 48 29

Sergio Maximo
Landskapsarkitekt LAR/MSA

sergio@landskapslaget.se
08-525 24 064

Tomas Saxgård
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Seniorkonsult

tomas@landskapslaget.se
08-442 48 25

Tove Dåderman
Stadsplanerare, Landskapsarkitekt LAR/MSA

tove@landskapslaget.se
08-525 24 060

Ylva Svärdström
Landskapsarkitekt MSA

ylva@landskapslaget.se
08-442 48 23