Landskapslaget

Vi är Landskapslaget

Fakturor skickas helst som pdf via e-post till: efakt.landskapslaget@devo.se 
I annat fall använd följande postadress:  Landskapslaget AB Fack 1790 FE 1010 751 75 Uppsala
Besöksadress: Södermalmsallén 12-14 118 63 Stockholm

Alice Johansson
Landskapsarkitekt LAR/MSA

alice@landskapslaget.se
0720 76 33 58

Ameli Hellner
Landskapsarkitekt LAR/MSA

ameli@landskapslaget.se
08-400 278 48

Anders Mårsén
Landskapsarkitekt MSA

anders@landskapslaget.se
08-442 48 39

Anna Ahlstrand Nauclér
Planarkitekt FPR/MSA, Facklig representant

anna.a.n@landskapslaget.se
08-525 240 67

Anna Lebisch
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Konstnär

anna.l@landskapslaget.se
08-525 240 54

Anna Squassina
Landskapsarkitekt LAR/MSA

anna@landskapslaget.se
08-400 278 49

Anna-Stina Bokander
Stadsplanerare FPR/MSA

anna-stina@landskapslaget.se
08-400 278 03

Annelie Landin Lindroos
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Planeringsarkitekt FPR/MSA, Delägare

annelie@landskapslaget.se
08-400 278 40

Annsofi Björkman
Stadsplanerare, Arkitekt SAR/MSA

annsofi@landskapslaget.se
08-400 278 07

Bibbi Leine
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

bibbi@landskapslaget.se
08-442 48 27

Carlos Valencia
Arkitekt SAR/MSA

carlos@landskapslaget.se
08-442 48 22

Caroline Mellström
Landskapsarkitekt LAR/MSA

caroline@landskapslaget.se
08-525 240 65

Ellen Sundin
Landskapsarkitekt LAR/MSA

ellen@landskapslaget.se
08-525 240 63

Emily Wade
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

emily@landskapslaget.se
08-442 48 30

Eva-Lotta Wolkert
Landskapsarkitekt LAR/MSA

eva-lotta@landskapslaget.se
08-525 240 61

Felix Brännlund
Landskapsarkitekt LAR/MSA

felix@landskapslaget.se
08-525 240 59

Filippa Dahlin
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Facklig representant

filippa@landskapslaget.se
08-442 48 29

Gunnel Sandestedt
Landskapsarkitekt LAR/MSA

gunnel@landskapslaget.se
08-442 48 37

Heléne Alveus
Redovisningsekonom

helene@landskapslaget.se
08-400 278 17

Ida-Maria Classon Frangos
Stadsplanerare, Facklig representant

ida-maria@landskapslaget.se
08-400 278 47

Johanna Good
Landskapsarkitekt LAR/MSA

johanna@landskapslaget.se
08-525 240 50

Judson Abbott
Landskapsarkitekt LAR/MSA

judson@landskapslaget.se
08-400 278 46

Lisa Mayr
Landskapsarkitekt LAR/MSA

lisa@landskapslaget.se
08-400 278 05

Lise Hellström
Landskapsarkitekt LAR/MSA, Delägare

lise@landskapslaget.se
08-442 48 32

Lotta Wersäll
Arkitekt SAR/MSA

lotta@landskapslaget.se
08-400 278 42

Magdalena Franciskovic
Landskapsarkitekt LAR/MSA

magdalena@landskapslaget.se
08-400 278 41

Maria Wejbro
Landskapsarkitekt LAR/MSA

maria@landskapslaget.se
08-525 240 55

Max Goldstein
Stadsplanerare/Urban Designer M.A.P

max@landskapslaget.se
08-525 240 53

Mimmi Borselius
Landskapsarkitekt LAR/MSA

mimmi@landskapslaget.se
08-400 278 11

Olivier Vinet
Landskapsarkitekt

olivier@landskapslaget.se
08-525 240 58

Patrik Glansholm
Planarkitekt

patrik@landskapslaget.se
073-996 89 43

Pia Jonsson
Landskapsarkitekt LAR/MSA

pia@landskapslaget.se
08-400 278 44

Samuel Rizk
Stadsplanerare, Arkitekt SAR/MSA

samuel@landskapslaget.se
08-525 240 52

Sara Radinger
Landskapsarkitekt LAR/MSA

sara@landskapslaget.se
08-400 278 13

Sergio Maximo
Landskapsarkitekt LAR/MSA

sergio@landskapslaget.se
08-525 240 64

Stina Elonsson
Landskapsarkitekt

stina@landskapslaget.se
08-525 240 66

Ylva Svärdström
Landskapsarkitekt MSA

ylva@landskapslaget.se
08-442 48 23